پودر لباسشویی ضد پیری خریداری نمایید

پودر لباسشویی ضد پیری لباس های شما را حتی پس از چندین بار شست و شو به نظر می رسد. متأسفانه اکثر پودرهای استفاده شده در لباسشویی به مرور زمان محو می شوند. شوینده پودر ماشین لباسشویی برف از فناوری مراقبت از فیبر برای محافظت از الیاف پارچه و زیبا و صاف نگه داشتن آنها استفاده می کند. این کار شستن کثیفی‌ها را بدون آسیب رساندن به لباس‌ها آسان‌تر می‌کند.

Skip به طور علمی با فناوری مراقبت از فیبر فرموله شده است که الیاف پارچه را می پوشاند و از آن محافظت می کند تا به مبارزه با پنج نشانه پیری زیر کمک کند:

لکه ها را از بین می برد
سفیدی را حفظ می کند
رنگ را حفظ می کند
Bobbles را حذف می کند
از زبری جلوگیری می کند
مزایای استفاده از پودر ماشین لباسشویی ضد پیری چیست؟
بر خلاف اکثر پودرهای لباسشویی، پودرهای لباسشویی ضد پیری Skip مزایای متعددی دارند. در اینجا هفت دلیل برای استفاده از آن وجود دارد:

Skip از لباس های شما در برابر آسیب های ناشی از شستشو و استفاده منظم محافظت می کند.
مواد شوینده اسکیپ بیش از 60 سال است که وجود دارند. ما به عنوان کارشناسان لباسشویی، محصولات به روز و از نظر فناوری پیشرفته تولید می کنیم.
پودر شوینده اسکیپ دارای فرمول پیشرفته ای است که برای از بین بردن آسان لکه های سرسخت طراحی شده است.
به طور کامل حل می شود و به عمق الیاف پارچه نفوذ می کند تا لباس های شما را تمیز و مراقبت کند.
رنگ و بافت لباس شما را حتی پس از چندین بار شستشو حفظ می کند. بنابراین احساس لوکس پارچه های مورد علاقه خود را از دست ندهید.
اسکیپ دارای کپسول های عطری با ماندگاری طولانی است که بوی تازگی لباس های شما را تا هفته ها پس از شستشو حفظ می کند. پودر ماشین لباسشویی سافتلن ما حتی زمانی که لباس ها مدتی در کمد بوده اند، عطر را آزاد می کند.
پودر لباسشویی اسکیپ در بسته بندی های 2 کیلوگرمی، 3 کیلوگرمی و 9 کیلوگرمی مقرون به صرفه و مناسب موجود است.
از لباس های خود بیشتر مراقبت کنید
نظرسنجی
چگونه محصولات پاک کننده خود را انتخاب می کنید؟

استفاده از پودر لباسشویی پرسیل اسکیپ آسان است چه از ماشین بارگیری از بالا یا جلو استفاده کنید. به دلیل کارایی آن، لازم نیست در طول چرخه آبکشی آب زیادی مصرف کنید.

پودر اسکیپ هیچ اثری روی لباس باقی نمی گذارد، به این معنی که لباس شما هرگز کدر به نظر نمی رسد. همچنین از لباس های رنگ روشن شما محافظت می کند و از زرد شدن لباس های سفید جلوگیری می کند.

به عنوان یک امتیاز، با خلاص شدن از شر موخوره ها و الیاف پارچه گشاد، لباس های شما را خوش فرم نگه می دارد. لباس‌های شما فرم و استایل اصلی خود را حفظ می‌کنند زیرا پس از هر بار شستشو از عطری ماندگار لذت می‌برید.

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. راز عجیب نخ ابریشم که به پروانه تبدیل شد
    2. ایران با تحریمها مبارزه می کند تا…
    3. کشف بزرگترین معدن الماس جهان در ایران!!
    4. با آویشن موبایل خود را شارژ کنید