درمان نازایی با خواص زالو درمانی

با خواص زالو درمانی می توان 60 نوع بیماری مختلف را درمان کرد که از ان جمله می توان به نازایی و ناباروری بانوان و اقایان اشاره کرد.
مشکلات نازایی در بانوان بسیار بیشتر از مردان دیده می شود و اکثر نازایی ها در خانواده هایی که دچار ان هستند مربوط به بانوی خانه است.
البته این به این معنا نیست که ناباروری در مردان وجود ندارد و درصدی از ناباروری ها مربوط به مردان است.
علت عمده ناباروری ها مربوط به نقایصی در سیستم تناسلی است که ممکن است به ترکیبات هورمونی و یا نقص در خون رسانی کامل و یا عملکرد سیستم تناسلی دارد.
در مردان ناباروری عمدتا به ناقص بودن و ناکارامد بودن اسپرم ها مربوط است ولی در خانم ها ناباروری می تواند دلایل متعددی داشته باشد که از ان جمله نقص و نابارور بودن تخمک، بر هم خوردن تنظیمات هورمونی و انواع کیست های تخمدان و رحم و دیگر موارد را می توان نام برد.
زالوی طبی سبز با داشتن یکصد ترکیب دارویی مختلف باعث می شود که خون به بهترین و استاندارد ترین حالت در بیاید و خون رسانی به اندام های تناسلی بصورت کامل انجام بگیرد و چون خون رسانی بعد از زالو درمانی به صورت کامل انجام می شود و طبق نظریه حکیم ابو علی سینا، بیشتر بیماری ها بدلیل ترکیب خون نامناسب ایجاد می شود، بدن به مرور به فعالیت طبیعی خود بازگشته و کلیه مشکلات ان با تکرار زالو درمانی مداوا خواهد شد.
برای خرید زالوی طبی سبز و یا درخواست اعزام درمانگر به منزلتان، با دفتر مرکز تولید و پرورش زالوی طبی رمضانی تماس بگیرید.

منبع: کرم و زالو