زالو طبی شیراز

زالو طبی شیراز


پرورش زالو های طبی و پزشکی سبب شده تا با ایجاد یک فضای اینترنتی، امکان خرید عمده آن در شیراز و هر جایگاهی فراهم شود.
زالو به عنوان یکی از جانورانی است که استفاده از آن در طب سنتی ابو علی سینا نیز توصیه های اکیدی به آن شده و علت آن نیز فوایدی است که ضمن انداختن آن برروی قسمت های مختلف ایجاد می شود.
در معرفی زالو، می توان به این نکته اشاره نمود که زالوها از جمله کرم های حلقوی محسوب می شوند که با مکیدن خون تغذیه نموده و از این طریق می توان از آن ها برای حفظ سلامتی انسان ها نیز استفاده نمود.
با توجه به اینکه زالو دارای موقعیت های رشد و پرورش مختلفی هستند از همین رو باید توجه نمود که هر زالویی را در درمان بیماری و … نمی توان استفاده نمود و این امکان وجود دارد که زالو، سمی باشد.
پرورش زالوهای طبی در شرایط کاملا بهداشتی انجام می پذیرد تا از این طریق امکان بهره مندی از فواید زالو ایجاد شود و این سایت نیز با عرضه زالوی بهداشتی و طبی، موقعیت تامین آن را برای طب سنتی فراهم ساخته است.

زالو درمانی

فواید زالو درمانی

همانگونه که می دانید یکی از راه های خروج خون فاسد شده و عفونی از بدن، از طریق حجامت می باشد اما زالو نیز به عنوان یکی از روش هایی است که از قدیم تا به امروز، توجه ویژه ای به آن شده و علت آن نیز قدرت بالای مکندگی آن برای خروج خون از عمق های پایین می باشد.
با توجه به آنکه امروزه شهرهای مختلف ایران از قبیل شیراز و … برای تامین زالو به دنبال یک مکان بهداشتی و مطمئن هستند، این مزیت را از طریق این سایت برای مشتریان خود امکان پذیر نموده ایم.
منبع: کرم و زالو

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *