آیا کابینت‌های شما زنگ زده، خراشیده شده یا کمی کهنه به نظر می‌رسند؟ خبر خوب: نیازی به تعویض کامل کابینت ندارید. شما می توانید بدون صرف زمان یا بودجه برای نصب روکش کابینت کاملا جدید، احساس یک آشپزخانه یا حمام کاملاً جدید را داشته باشید.

بسته به شرایط کابینت و سبکی که دنبال آن هستید، چندین گزینه با متخصص Furniture Medic دارید. کارهای در مقیاس کوچکتر شامل تمیز کردن و تعمیرات جزئی خراش ها، خط و خش ها و یا لمس کردن برای رنگ و پرداخت از دست رفته است. یا، برای دگرگونی کامل، رنگ یا لکه را به روز کنید یا کابینت های خود را با روکش و جلوی درهای جدید بازسازی کنید.

یک بازسازی کامل آشپزخانه ممکن است هفته ها، حتی ماه ها طول بکشد. هنگامی که چیدمان آشپزخانه یا حمام شما تغییر نمی کند، می توانید با تغییر کابینت به جای تعویض کامل کابینت، صرفه جویی زیادی کنید.

به خصوص اگر عناصری از کابینت یا میزهای خود را دوست دارید، یک بازسازی ساده تر یا حتی تغییر رنگ کابینت یا رنگ لکه می تواند تأثیر زیادی بگذارد.

با این حال، برای ارتقای کل سبک، روکش کابینت ممکن است انتخاب بهتری باشد. با به‌روزرسانی جعبه‌های کابینت با روکش یا لمینت جدید و جایگزینی قدیمی با درب‌های کابینت و جلوی کشوهای جدید در سبک‌هایی مانند صفحه تخت، پانل برآمده، شیشه‌های تزئینی، شیک‌سبک و موارد دیگر، فضایی باطراوت و بدون پارگی کامل خواهید داشت.

Furniture Medic انواع خدمات تعمیر و بازسازی کابینت را از صنعتگران مورد اعتماد ارائه می دهد. می توانید راه حلی برای تغییر کابینت پیدا کنید که بودجه و برنامه شما را در ذهن نگه دارد.

  • منابع:
    1. Cabinet Refacing & Repair

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *